Ta strona używa cookies do celów analitycznych.

23/11/2020

Ograniczenia związane z pandemią a działalność siłowni i klubów fitness.

Na czym polegają wprowadzone ostatnio ograniczenia w w/w działalności? Czy możliwe jest działanie siłowni i klubów fitness w okresie pandemii Covid-19?

18/11/2020

Czym jest umowa użyczenia ?

W jakich sytuacjach znajdzie zastosowanie umowa użyczenia? Jakie elementy powinna zawierać taka umowa? Jaka jest różnica pomiędzy użyczeniem a darowizną?

13/11/2020

Elementy umowy dla projektów IT realizowanych w modelu zwinnym.

Decydując się na realizację projektu zwinnymi metodami, warto zwrócić uwagę na prawidłowe skonstruowanie umowy, która nie tylko powinna utożsamiać się z wizją biznesową odbiorcy, ale również wskazywać zamiar w jakim dane zamierzenie jest realizowane i efekt jaki chcemy osiągnąć. Jakie zatem kluczowe elementy powinna zawierać umowa zwinna? Na co należy zwrócić uwagę przed jej zawarciem?

10/11/2020

Podziękowania od M.P. Polska sp. z o.o.

Otrzymaliśmy bardzo miłe słowa od M.P. Polska, dla którego skutecznie przeprowadziliśmy wdrożenie w zakresie ochrony danych osobowych.

05/11/2020

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową nazwę i logo.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych działających w branży IT i nowoczesnych technologii. Dynamiczny rozwój rynku technologii informatycznych stanowi motywację również dla nas. Tym samym, pragniemy poinformować Państwa o zmianie nazwy naszej kancelarii i powstaniu nowej marki, pod którą w dalszym ciągu będziemy świadczyć dla Państwa usługi prawne. Z przyjemnością prezentujemy Państwu markę Apogado.

Skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy prawnej?
Umów się na spotkanie.
Zadzwoń:
Adres Kancelarii:
al. Tadeusza Rejtana 23
35-326 Rzeszów

Capital Park (1. piętro)
Mapa dojazdu