Ta strona używa cookies do celów analitycznych.

03/09/2019

Powstanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Przemyślu

Nasza Kancelaria zadbała o formalno-prawny aspekt realizowanej inwestycji.

2 września 2019 r. rozpoczął się nowy rok szkolny, który jest szczególnie ważny dla uczniów nowo powstałej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Przemyślu. SMS Przemyśl proponuje swoim uczniom nowoczesną bazę treningową z boiskiem typu Orlik, halą sportową oraz halą łukową ze sztuczną murawą.

Od samego początku pracownicy naszej Kancelarii brali udział w zrealizowaniu tego wspaniałego pomysłu. Opracowanie niezbędnej dokumentacji oraz koniecznych wniosków przy jednoczesnej presji czasu wymagały od nas szczególnej skrupulatności oraz precyzji w podejmowanych działaniach.
Dzisiaj, kiedy wybrzmiał już pierwszy dzwonek, z dumą możemy powiedzieć: udało się w niespełna 6 miesięcy stworzyć od podstaw Szkołę Mistrzostwa Sportowego.
Dziękujemy UKS SMS Przemyśl za okazane nam zaufanie i oczywiście z radością będziemy pomagać w szkoleniu przyszłych Mistrzów.

Zdjęcie: Portal Urzędu Miejskiego w Przemyślu: https://przemysl.pl/55073/poczatek-roku-w-przemyskich-szkolach.html?fbclid=IwAR2IxxLELqFL6mJQ99Jg5NfnD0ywV67HMqL7AW0RKnp5bNMqjHZu-XUo9Ls