Ta strona używa cookies do celów analitycznych.

10/10/2014

Podsumowanie akcji „Niebieski Parasol”.

W sobotę – 27 września 2014r. zakończyła się czwarta już edycja ogólnopolskiej akcji Niebieski Parasol, która w tym roku upłynęła pod hasłem „Bądź mądry przed szkodą. Praca – Rodzina – Biznes”. Radcowie Prawni z naszej Kancelarii w dniach 24 i 26 września 2014 r., udzielali nieodpłatnych porad prawnych osobom potrzebującym w siedzibie Kancelarii w Centrum Handlowym Capital Park w Rzeszowie.

Z naszych porad skorzystało łącznie 10 osób. Najczęstszymi zagadnieniami poruszanymi podczas porad prawnych były tematyka z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, w tym rozwodów i alimentów, prawa spadkowego, a także działu spadku i dziedziczenia oraz zagadnienia związane z prawem administracyjnym. Zdarzały się także pytania o kwestie związane z prawem pracy ale również prawem ubezpieczeniowym, a także dotyczącym nieruchomości i wypadków komunikacyjnych.

W trakcie akcji pomagaliśmy potrzebującym i przekonywaliśmy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez naszych Radców Prawnych aby zawsze „Polak był mądry przed szkodą”.

Tegoroczną inicjatywę objął honorowym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski a na Podkarpaciu akcję wspierali honorowo: Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Prezydent Przemyśla Robert Choma, Prezydent Krosna Piotr Przytocki, Burmistrz Jarosławia Andrzej Wyczawski oraz Burmistrz Jasła Andrzej Czernecki.